Praca

Oferta pracy – Specjalista ds. performance marketingu

Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Ktokolwiek mówi publicznie w Internecie na temat wybranej marki, produktu czy tematu – powiadamiają o tym poprzez aplikację webową lub aplikację mobilną.

Stanowisko: Specjalista ds. performance marketingu

Dodaj komentarz

Aplikacja Brand24 używana jest przez tysiące marek z ponad 50 krajów. W gronie klientów są m.in. Biały Dom, Intel, Massachusetts Institute of Technology, IKEA, H&M, UPC, czy Vichy.

  • Laureat konkursu na najlepszą aplikację webową The Next Web Startup Awards.
  • Laureat konkursu Aulery na najlepszy startup.
  • Laureat konkursu Ekomersy na najlepszą usługę wspierającą relacje z klientami.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Aktywizowanie sprzedaży online poprzez planowanie i wdrażanie kampanii online na platformach takich jak Google Ads, Facebook Ads, czy Twitter Ads.
  • Monitorowanie i optymalizowanie wskaźników kampanii (CTR, CPC, koszt konwersji).
  • Praca z zewnętrznymi firmami wspierającymi nasze działania Performance Marketing.
  • Realizacja celów biznesowych (ROI, budżet).

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w marketingu online: planowanie i egzekucja kampanii performance marketingu
  • Umiejętności analityczne – śledzenie konwersji, wyciąganie wniosków, testowanie różnych kreacji i sposobów dotarcia do klientów.
  • Wiedza i pasja w tematyce e-commerce lub SaaS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads.
  • Mile widziany Certyfikat Qualified Google Advertising Professional, Google Analytics Individual Qualification

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach kampanii.
  • Możliwość współtworzenia jednej z najszybciej rosnących polskich firm technologicznych pracujących z tysiącami klientów z ponad 50 krajów.
  • Możliwość okazjonalnej konsumpcji wspólnego kebaba z Zarządem spółki.
  • Możliwość udziału w mniej lub bardziej zabawnych klipach promujących markę (zobacz YT).
  • Ciekawe zadania, dostęp do nowych technologii, rozwijanie wiedzy.
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: hr@brand24.com

Poleć innym