Promocja na Link to Poland – oferta

Link to Poland w trzech zdaniach

Link to Poland to dynamiczny i interaktywny portal prezentujący informacje o Polsce i Polakach na świecie. Portal dostarcza wiedzy na temat zagadnień związanych z biznesem, edukacją, turystyką oraz wielu innych, oferując tym samym bogate źródło informacji, które nie powinny Cię ominąć. Link to Poland skierowany jest do Polaków mieszkających poza granicami kraju, realizujących unikalne projekty, jak również do obcokrajowców zainteresowanych biznesem, turystyką i edukacją w Polsce.

Jaki cel ma Link to Poland? 

Misją Link to Poland jest rozpowszechnianie wiedzy o Polsce i polskich inicjatyw na świecie w sposób nowoczesny, dynamiczny i interaktywny. Link to Poland umożliwia polskim firmom prezentację swoich produktów i usług na międzynarodowym rynku. Do współpracy zapraszamy także firmy zagraniczne prowadzące biznes w Polsce, bądź z Polakami poza granicami.

Link to Poland został stworzony w celu:

 • rozpowszechniania wiedzy na temat Polski i Polaków mieszkających za granicą,
 • budowania networkingu i międzynarodowej współpracy,
 • prezentowania i promowania Polski za granicą.

Link to Poland team

Nasz team na chwilę obecną składa się z kilkunastu osób rozproszonych po całym świecie. Link to Poland rozszerza swoją działalność zapraszając do współpracy regionalnych biznes deweloperów oraz lokalnych reprezentantów z Armenii, Australii, Belgii, Kanady, Francji, Indii, Indonezji, Irlandii i Hiszpanii.

Partnerzy

Siła portalu leży w mocno rozbudowanej sieci partnerów, którzy reprezentują wiele kluczowych organizacji, odgrywających ważną rolę dla Polski i Polaków w świecie. Wymiana informacji, wzajemna promocja i docelowy marketing wzmacniają wartość budowanego networku. Link to Poland współpracuje z ponad 90 partnerskimi organizacjami i mediami działającymi na całym świecie, mającymi duże znaczenie dla Polaków żyjących poza granicami kraju oraz obcokrajowców zainteresowanych Polską, które wspierają nasze działania i pomagają w dotarciu do naszej grupy docelowej i w dalszym rozwoju serwisu. Oto niektórzy z naszych kluczowych partnerów. Tutaj znajdziesz listę naszych partnerów.

Link to Poland – nowoczesny portal o Polsce i Polakach na świecie

Link to Poland jest bogatym źródłem informacji o Polsce i Polakach rozsianych na świecie. Znajdziesz tu przydatne i nowoczesne informacje podzielone na 10 kategorii tematycznych: Biznes, Nauka, Kultura, Sport, Dzieci, Studenci, Migracja, Turystyka, Styl Życia, Projekty oraz kalendarz wydarzeń z udziałem Polaków na całym świecie. Dzięki naszemu portalowi dowiesz się jakie projekty realizują Polacy w różnych zakątkach świata. A co najważniejsze, poznasz kreatywnych i wartościowych ludzi, którzy zmieniają świat i mogą wiele wnieść również do Twojej firmy bądź organizacji.

Najlepsza wartość na miarę Państwa budżetu

Sami Państwo decydują, w co chcieliby Państwo zainwestować. Przygotujemy kampanię reklamową zaspokajającą Państwa oczekiwania, odpowiednią do Państwa budżetu marketingowego. Wystarczy do nas napisć: office@linktopoland.com

Globalny zasięg, minimalny wysiłek

Promowanie Państwa firmy wśród odbiorców, mediów, organizacji i konkurencji w 230 krajach w tym samym czasie, by zwiększyć zainteresowanie Państwa produktami bądź usługami i przełożyć to na nowe zlecenia.

Raporty statystyczne

Internet i Google Analytics pomagają nam mierzyć rezultaty promocji Państwa firmy, będą one odzwierciedlone w przygotowanych raportach statystycznych.
Największą wartością, jaką Państwo otrzymują w ramach zamówionej na Link to Poland promocji jest dołączenie do unikalnego networku Link to Poland i sieci firm partnerskich. Dostarczamy Państwu wartościowe informacje odnośnie witryn odsyłających, współczynnika konwersji oraz leadów, które pomogą Państwu w dalszym i efektywnym rozwoju. 

Nasze patronaty medialne

Portal Link to Poland wspierając inicjatywy z udziałem polskiej diaspory i Polaków na całym świecie proponuje promocję Twojej firmy również w ramach wydarzeń kulturalnych, biznesowych, edukacyjnych, sportowych i rozrywkowych na zasadzie patronatu medialnego. Tutaj prezentujemy ich listę.

 

NASZA OFERTA MARKETINGOWA: zaprojektowana prosto i efektywnie

A. Profil firmy

Profil firmy prezentuje rozszerzone informacje odnośnie Państwa firmy. Reklamujemy Państwa nazwę, branże, specjalne promocje i  dajemy Państwu możliwość zaprezentowania się szerokiemu kręgowi potencjalnych klientów. Wszystko w atrakcyjny, nowoczesny i interaktywny sposób. Zintegrowane linki oraz formularze przekierują zainteresowanych użytkowników na stronę Państwa firmy i umożliwią skontaktowanie się z Państwem.  To znacznie zwiększy zainteresowanie Państwa firmą i jej ofertą oraz pozwoli zrealizować nowe transakcje.

Profil Państwa firmy na Link to Poland to:

 • Strona poświęcona firmie.
 • Prezentacja logo firmy na naszej stronie internetowej.
 • Integracja przycisków i odnośników do bezpośredniego kontaktu z firmą poprzez naszą stronę.
 • Prezentacja firmy na stronie głównej.
 • Umieszczenie banerów reklamowych informujących o ofercie, zgodnie z wymiarami i projektem wizualnym wybranym przez Państwa.
 • Promocja oferty firmy w naszym serwisie i artykułach w działach tematycznych.
 • Promocja firmy na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Pinterest i innych).
 • Promocja firmy wśród firm partnerskich Link to Poland na całym świecie.

 

B. Profil firmy na portalu Link to Poland  + galeria multimedialna

Profil firmy wraz z dodatkową prezentacją graficzną, zawierającą zdjęcia oraz materiały filmowe przedstawiające ofertę Państwa firmy.

C. Intensywna kampania reklamowa przez okres 3 miesięcy

 • Publikacja 6 artykułów tematycznych prezentujących usługi i produkty Państwa firmy.
 • Publikacja 6 postów na mediach społecznościowych.
 • Prezentacja wybranych zdjęć z podlinkowaniem na stronę firmy.


D. Baner reklamowy:
Rozpowszechnienie Państwa oferty i wzrost zainteresowania firmą

Sami Państwo wybierają rozmiar banera i jego umiejscowienie, grupę docelową oraz okres trwania kampanii i wysokość budżetu, który chcieliby Państwo zaangażować.
Szczegóły: office@linktopoland.com

Interakcja poprzez media społecznościowe

Użytkownicy naszej strony zaangażowani są bezpośrednio w interakcje poprzez media społecznościowe.


Co mówią o nas nasi klienci?

„Jestem bardzo zadowolona z form promocji, jakie oferuje portal Link to Poland. Nowoczesny, czytelny i interaktywny sposób prezentacji naszej restauracji spotkał się z przychylnym odbiorem wielu osób oraz pozwolił nam dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Reklama na portalu przyniosła nam dodatkowe zainteresowanie naszą restauracją i oferowanymi usługami.  Usłyszałam wiele pozytywnych opinii od różnych osób, które znajdując informacje o nas na Link to Poland zechciały odwiedzić naszą restaurację. Z pewnością będziemy kontynuować naszą współpracę z Link to Poland. To portal, który umożliwia przedsiębiorcom poszukującym nowych klientów, promocję swoich produktów i usług”. 

Zofia Kruk-Kassowska – właścicielka restauracji Klein Zakopane, Giesbeek. Arnhem, Holandia.


Co mówią o nas nasi fani?

Anna Popek – prezenterka telewizyjna:

„Jestem entuzjastką portalu. Link to Poland pięknie opisuje najlepsze strony naszej ojczyzny! Lubię historie z życia i sposób, w jaki są one zaprezentowane”. 

Kevin J. Aiston – prezenter telewizyjny i radiowy

„Uważam, iż Polska jest bardzo słabo „reklamowana” za granicą, czyli ogólnie rzecz biorąc na całym świecie. Tyle dobrego pochodzi z Polski i tyle ważnych rzeczy zrobili Polacy dla świata, że za każdym razem, gdy tylko mogę, to stoję za Polską murem! Świat nawet nie wie, za jak wiele spraw może być wdzięczny Polakom i Polsce. Jest możliwość, aby to zmieniać, by pokazywać Polskę w pozytywnym świetle i z pewnością Wasz portal może to zrobić i pomóc w ten sposób Polsce. Kibicuję Wam i kibicować będę dalej….”

Beata Ścibakówna – aktorka

„Fantastyczny pomysł, aby Polacy w Polsce i na świecie wiedzieli o sobie jak najwięcej, jak najlepiej i byli na bieżąco! Trzymam kciuki za powodzenie strony!!! Serdeczności!”

Potrzebujesz atrakcyjnej strony internetowej? Skorzystaj z usług naszego partnera – Agencji Interaktywnej Red Papaya.

Agencja Interaktywna Red Papaya jest głównym partnerem i wykonawcą serwisu Link to Poland. Pracując dla takich firm jak Get in Bank, Play Mobile, Best Western, RTV Euro AGD, Syntea czy Polska Akademia Nauk agencja stale się rozwija kreując i wdrażając nie tylko dedykowane projekty dla swoich klientów, ale również rozwija własne pomysły internetowe i mobile dedykowane dla szerokich grup odbiorców. Już niedługo światło dzienne ujrzy nowy serwis społecznościowy dla podróżników oraz aplikacja na telefony komórkowe przyśpieszająca i ułatwiająca dokonywanie zakupów w dużych sklepach. Dla wszystkich użytkowników serwisu Link to Poland zainteresowanych usługami Red Papaya oferujemy specjalne promocje. Zapytaj nas o szczegóły: office@linktopoland.comSzczegóły oferty firmy Red Papaya znajdują się tutaj.

 

Potrzebujesz zdjęcia z Polski lub video? Skorzystaj z usług naszego fotografa  – Francesco Carovillano

 

Nie zwlekaj, zamów kampanię promocyjną na Link to Poland już dziś!

Kontakt:

Link to Poland
numer komórkowy (international): 0031 684 978 862
numer komórkowy w Polsce: 0048 602 466 265
Facebook | Twitter  
Skype: linktopoland

Link to Poland team