Rekomendowane firmy

Najlepsze firmy transportowe dla Polaków w Holandii – 2018

Jedziesz do Holandii? Wracasz do Polski? Porównujesz oferty firm do przewozu osób? I zastanawiasz się jaką firmę wybrać? Sprawdź ranking najlepszych firm przewozowych do Holandii.

Dodaj komentarz
Przewóz osób do Holandii 

Firm oferujących transport do Holandii jest dużo. W trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości podróży zapytaliśmy członków grupy na Facebooku Polacy w Holandii – Polen in Nederland, liczącej ponad 40 tysięcy osób, o wskazanie ich zdaniem najlepszej firmy do przewozu osób.

Badanie zostało przeprowadzone w okresie od 7-21 kwietnia 2018 roku i polegało na oddaniu głosu na najlepszą firmę przewozową. W badaniu wzięło udział ponad 350 osób, które miały możliwość odpowiedzi na pytanie: Najlepsza firma do przewozu osób to…

Liderem rankingu okazała się firma Ar-Speed, uzyskująca największe uznanie (95 osób). Drugie miejsce przypadło firmie Mr Tour Stokłosa (30 osób). Na trzecim miejscu znalazła się firma Luxada (23 osób).

 

Ranking firm przewozowych

Oto ranking 10. najlepszych firm przewozowych zdaniem członków grupy Polacy w Holandii – Polen in Nederland na Facebooku, z podaną liczbą głosujących na dana firmę osób.

  1. Ar-Speed (95)
  2. MrTour Stokłosa (30)
  3. Luxada (23)
  4. Arnold Bus (15)
  5. Juzwa (13)
  6. Gtvbus (10)
  7. Mustang (8)
  8. Seget (7)
  9. Nedeer (6)
  10. Marcin Bus (5)
Rzetelna firma

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym firmom a czytelników Link to Poland zapraszamy do udziału w kolejnych badaniach. Stwórzmy wspólnie listy najbardziej rzetelnych firm, z których usług na codzień będziemy korzystać.

 
Zapraszamy do kontaktu z nami!

W razie pytań, opinii, komentarzy zapraszamy do kontaktu: mariusz.soltanifar@linktopoland.com – informujcie nas o Waszych doświadczeniach związanych z firmami transportowymi do Holandi, będziemy na bieżąco interweniować.

 

 

Fotografia © Ar-Speed

 

Poleć innym