Portal Gospodarczy Polska-Turcja

PORTAL GOSPODARCZY POLSKA – TURCJA ułatwia nawiązanie kontaktów handlowych pomiędzy firmami z Turcji i krajów Bliskiego Wschodu.

Turcja  jest jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek świata (ponad 8% wzrost PKB w 2011 r.). Polsko-tureckie obroty handlowe także szybko rosną. Osiągnęły poziom ok. 5 mld USD, podczas gdy w 2007 było to tylko 2,5 mld USD. W zasięgu oddziaływania tureckich przedsiębiorstw jest rynek o wielkości ponad 1 miliarda konsumentów, do których może trafić  oferta Państwa  firmy. Współpraca polskich firm z tureckimi ułatwia także wejście na rynki krajów w regionie Azji Środkowej i Bliskiego Wschodu. Także firmy tureckie poszukują w Polsce: partnerów,  produktów oraz miejsc inwestycji.

Portal Gospodarczy Polska-Turcja – www.polandturkey.com –  ułatwia współpracę pomiędzy firmami polskimi i tureckimi.

Udostępnia  informacje o firmach polskich i tureckich.

Publikuje informacje o zasadach prowadzenia biznesu w Turcji i bieżące informacje gospodarcze z Turcji.

Jest miejscem nieodpłatnego zamieszczania informacji o firmie adresowych do odbiorcy tureckiego, oraz  odpłatnego zamieszczenia informacji handlowych, prezentacji produktów, filmów lub publikacji promocyjnych, które będą  przetłumaczone na język turecki i mogą być rozesłane do tureckich przedsiębiorców.

Oferuje także możliwość zamieszczenia na portalu materiałów reklamowych, własnych lub wyprodukowanych przy naszej pomocy.  Oferta polskich firm emitowana będzie na stronach tureckich Portalu, a jej adresatem są tureckie przedsiębiorstwa zainteresowane podjęciem współpracy z rynkiem unijnym, poszukujące towaru, partnera, przedstawiciela handlowego lub miejsca do inwestycji. Nasz system reklamowy, pozwala na publikowanie reklam określonych w czasie trwania, liczbie wyświetleń oraz liczbie kliknięć.  Dodatkowo, każda zamieszczona reklama będzie aktywnie wysyłana do największych Izb przemysłowo handlowych w Turcji.

Zarejestruj swoją firmę na www.polandturkey.com