Bryan Everett Shane

Bryan Shane urodził się w styczniu 1976 w Kennewick, w stanie Washington, USA. Studiował Biznes i Literaturę angielską w Business Computer Training Institute w Portland, w stanie Oregon, USA. Obecnie mieszka w Warszawie i pracuje jako Dyrektor ds. Handlu Międzynarodowego dla rozmaitych firm w stolicy. Wiele czasu zajmuje mu poznawanie tajników Unii Europejskiej, Komisji Europejskiej i wszystkich korzyści jakie dostarczają one państwom członkowskim. Jest doskonale zorientowany w temacie relacji pomiędzy UE a Polską. Posiada obszerną wiedzę dotyczącą wzrastającej roli Polski jako partnera globalnego zarówno w ekonomicznej jak i społecznej jedności wewnątrz UE.

Prowadzi angielskie wykłady dla przedsiębiorców na temat korzyści z życia w Polsce, kraju o rozwijającej się gospodarce. ,,The New Financial Perspective 2014-2020 Workshop”  nakreślają możliwości utworzenia solidnej podstawy finansowej dla projektów w Polsce podczas osiągania celów w przedsiębiorstwie/organizacji poprzez usprawnienie jej dofinansowaniami z UE.

Kierował platformami społecznościowymi promującymi międzynarodową współpracę, takimi jak ,,Professionals In Warsaw” i stworzył społeczne forum medialne w ,,Warsaw”s Hot Events Network” czy WHEN. WHEN wpiera niezwykły polski przemysł turystyczny i wiele wspaniałych eventów, które kraj ma do zaoferowania. Bryan uważa, że do 2020 roku Polska stanie się wiodącą ekonomiczną, społeczną i kulturalną Mekką Europy.