Irlandzko-Polska Izba Handlowa

Irlandzko Polska Izba Handlowa została założona w 2011 przez trzech konsulów honorowych na Wyspie Irlandii. Naszym głównym celem jest promowanie oraz kontunuacja kontaktów biznesowych pomiędzy Irlandią oraz Polską. Izba stanowi ważny punkt w relacjach gospodarczych oraz ekonomicznych dwóch krajów. Nasza rola polega na promocji oraz pomocy w rozwoju biznesów oraz inwestycji pomiędzy firmami i przesiębiorcami z Irlandii i Polski. Jesteśmy pierwszą Izbą Handlową zrzeszającą środowisko biznesowe z całej Wyspy Irlandii promując Polskę w tym samym momencie. Z nasza główną siedzibą w Irlandii Północnej i dwoma biurami w  Republice Irlandii, rozprzestrzeniami kontakty biznesowane na całej Wyspie. Posiadamy również wsparcie Ambasady w Londynie oraz w Dubline.

Jednym z naszych głównych celów jest stworzenie platformy doradczej dla ok 150,000 liczby Polaków zamieszkujących cała Wyspę Irlandii, którzy rozpoczynają własny biznes lub potrzebują wsparcia. Promujemy polskich profesjonalistów, przedsiebiorstwa oraz firmy założone przez Polaków, podkreślając  ich profesjonalizm, ambicje i stosowanie najlepszych praktyk.

Jeżeli jesteś polskim przedsiębiorcą działającym w Irlandii Północnej lub Republice Irlandii i zależy Ci na rozwinięciu kontaktów biznesowych- skontaktuj się z nami.

Nasza oferta przeznaczona jest również do wszelkiego typu biznesów zainteresowanych rynkiem irlandzkim oraz polskim.

 

Dane kontaktowe Alina Holyst-Gabor, email alina.holyst@irelandchamber.com lub zadzwoń +44 28 3000 2099

www.irelandpolandchamber.com