Polonijny Portal Informacyjny – Polish Update

PolishUpdate to nowoczesny, polonijny portal internetowy służący Polonii.

Od momentu powstania, w lutym 2012 roku, portal stał się jedną z ulubionych stron internetowych Polonii Amerykańskiej. Piszemy po polsku o sprawach amerykańskich widzianych oczami młodych amerykanów polskiego pochodzenia i imigrantów, dla których Stany Zjednoczone stały się drugą ojczyzną. Nie unikamy tematów ważnych, dotyczących między innymi reformy prawa imigracyjnego, systemu podatkowego, czy sytuacji w służbie zdrowia.

W natłoku informacji i faktów medialnych skupiamy się na tym, jak bieżące wydarzenia przekładają się na życie człowieka. PolishUpdate nie forsuje żadnej ideologii. Punktem wyjścia i odniesienia jest zawsze zdrowy rozsądek. W ciągu minionego roku portal patronował medialnie konferencji młodych liderów i profesjonalistów Quo Vadis, dodatkowo został zauważony i wyróżniony w rezolucji Rady Miasta Chicago z okazji Miesiąca Dziedzictwa Polskiego (Polish Heritage Month).

Wśród wielu ważnych wydarzeń ostatnich miesięcy obsługiwaliśmy medialnie między innymi: Zjazd Noblistów w Chicago, Szczyt NATO, wieczór wyborczy prezydenta Baracka Obamy, oraz chicagowskie wizyty amerykańskich prezydetów. Mocną stroną portalu, obok artykułów, są zdjęcia z polonijnych i amerykańskich wydarzeń kulturalnych, oraz niebanalne przepisy kulinarne.

www.polishupdate.com