Żółte Strony

Serdecznie zapraszamy do portalu internetowego www.zoltestrony.de. Znajdziecie Państwo tutaj spis branżowy polskich firm  z całych Niemiec. Celem powstania portalu jest aspekt integracyjny a także pomoc osobom, które utożsamiają się z polską kulturą, w znalezieniu w swojej okolicy polskojęzycznego usługodawcy, warsztatu rzemieślniczego, sklepu lub partnera biznesowego.
Portal ten powstał w roku 2007 na Hamburg i okolice, równocześnie ze swoim drukowanym odpowiednikiem: „Żółte Strony – Polski Informator Branżowy / Das Polnische Branchenbuch – Hamburg”.

Będziemy bardzo szczęśliwi jeśli ten spis pomoże Państwu w codziennych problemach, np. w wyszukaniu odpowiedniego lekarza który zrozumie Was w języku polskim, to jest bardzo ważne, nie zawsze wszyscy z nas opanowali język niemiecki do perfekcji. Firmy na naszej stronie w większości dysponują pracownikami , którzy władają językiem polskim. To w znacznym stopniu przyczynia się do tego że klient może swoje życzenia i pytania dokładnie wyartykułować. Pozostajemy w nadzieji,  że nasz Spis przyczyni się do lepszego bytu naszych rodaków zamieszkujących na terenie Niemiec.

Zapraszamy do korzystania ze spisu oraz zachęcamy do bezpłatnych wpisów na naszej stronie internetowej: www.zoltestrony.de

Broszura na wiele miast, liczne i rożnorodne firmy, szybki, prosty sposób kontaktowania się, zawsze pod ręką, w aucie, w domu, autobusie w Twojej firmie, wszędzie tam gdzie tylko zabierzesz ją ze sobą. To aspekty przemawiające za tym, że inwestycja w tego typu reklamę musi przynieść Ci sukces.

Wpis jest bezpłatny i niezobowiązujący.

Zapewniamy:

– bardzo dobrą znajdywalność Waszej firmy poprzez ten portal w internecie.

– wypuszczenie na Państwa rynek drukowanej broszury „Żółte Strony”, (tak jak to od 6-ciu lat odbywa się w Hamburgu i Schleswig Holstein).

– najwyższą jakość druku, profesjonalne i bezpłatne składy graficzne, oraz bardzo dobry system dystrybucji.

– niskie i stabilne ceny reklam w broszurze drukowanej, duży i solidny nakład.

Jedna broszura na wiele dużych miast w Niemczech to nasz cel.

Solidaryzując wszystkie firmy możemy osiągnąć duży efekt reklamowy poprzez broszurę i stronę internetową.

Wydawnictwo DR Druck jest profesjonalnym solidnym i lojalnym partnerem w biznesie, działającym na rynku od 2006 roku. Nasze projekty to „Żółte Strony” Polski  Informator Branżowy w Niemczech (od 2006 r.), Magazyn Polonijny „Rynek”(od 2009 r.), oraz organizacja WOŚP w Hamburgu (od 2010 r).

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi projektami oraz reklamą w nich prosimy o kontakt.

Redakcja www.zoltestrony.de